Menu

Sevgiliye Hediye Önerileri İsteyenler Buraya!

Sevgiliye Hediye Edilebilecek Ürünler

Sevgiliye hediye almak için özel güne ihtiyaç duymaksızın harekete geçmek isteyebiliriz. Duyulan sevgi, özlem, mutluluk ve daha birçok pozitif duygu nedeniyle yaşadığımız hareketli hayatın tadını çıkartmak ve sevdiğimizi mutlu etmek adına sürprizler yapmayı düşünürüz. Ne var ki sevgiliye hediye almak için seçim yapmak bazen zorlayıcı ya da düşündürücü olabilir.

Bunun nedeni yeni tanışmış olmak, sevdiğimizi heyecanlandırmak ya da çok mutlu etmek istemek dışında bütçemiz de bu konuda etkendir. Erkek sevgiliye hediye seçimi kadınlarınkinden zor olduğu için bayanların bu konuda daha da zorlandığını belirtmek isteriz. Bunun nedenleri arasında;

 • Her şeye sahip olduklarını belirtmeleri.
 • Yeni tanışmış olmak.
 • Ne istediklerini belli etmemeleri.
 • İhtiyaçlarının ne olduğunu tahmin edememek.
 • Alacağımız hediyeyi beğenip beğenmeyeceğinden emin olamamak.

Erkekler kadınları kırmamak adına aldıkları hediyeleri beğenmeseler dahi beğenmiş gibi yapıp kullanmaya çalışabilir. Bu da kadınların en çok korktuğu ve asla karşılaşmak istemedikleri durumdur. Bu gibi bir durumla karşılaşmamak için size sunduğumuz önerileri dikkate alabilirsiniz.

sevgiliye çiçek

Sevgiliye Çiçek Hediye edilir Mi?

Erkek Sevgiliye Hediye Önerileri

Erkek sevgili için hediye konusunda zorluk çekenler için araştırma yapıp öneriler sunmak istedik. Aşağıdaki listeye göz atıp hem fikir edinebilir hem de harika bir hediye ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

 • Kişisel hediyeler seçmeye çalışın. Kişisel hediye kategorisi gün geçtikçe artıyor ve birçok firma bu konuda geniş çaplı üretim yapıyor. Bu kategori içerisinde yer alan ürünlerden birkaçı; fotoğraflarınızın yer aldığı eşyalar (kupa bardak, yastık, tişört, battaniye…), cüzdan, anahtarlık, tablo, kalemlik ve defter gibi kullanışlı hediyeler seçebilirsiniz.
 • Konsept hediye kutuları. Kutu hediyesi her zaman heyecan vericidir, kapağın altında yer alan ürünlerin ne olduğunu bilmemek daima kutunun cazibesini arttırmıştır. İşyerine hediye edilecekse iş temalı ürünler (kalem, kupa, biblo, kahve ve not defteri…), tebrik etmek için özel hazırlanmış ürünler ( bebek tebriği, yeni iş tebriği, açılış ve terfi…) ve daha birçok konuda konsept hediye kutusu erkek sevgiliye hediye etmek için satın alınabilir.
 • Hediyelik aksesuar. Erkekler iş konusunda hassas oldukları için ofis masalarında sizleri hatırlayabileceği biblolar, kalemlikler, çiçek, not defteri ve mousepad gibi ürünler tercih edebilirsiniz.
 • Takı. Bazı erkekler bileklik, kolye ve küpe gibi takılar kullanmaktan hoşlanabilirler ve bunun dışında tesbih gibi el yapımı ürünler düşünebilirsiniz.
 • Çiçek. Erkekler için çiçek hediye etme konusunda çekimser olanlar bonsai ağacı, kaktüs, sukulent ve teraryum gibi seçeneklere göz atabilirler. Özellikle bonsai ağacı gibi bir hediye iş yerine ve ofis masasına çok yakışacaktır.
 • Saat
sevgiliye hediye önerileri nelerdir?

Sevgiliye hediye edilebiliecek ürünler nelerdir?

Bayan Sevgiliye Hediye Önerileri

Sevgiliye hediye söz konusu olduğunda cinsiyet bayan olunca seçim yapmak daha kolay olabiliyor. Bayanlar bu konuda daha açık ve net oldukları için ihtiyaç duyduğu eşyanın ne olduğunu bilmek, nelerden hoşlandığının farkında olmak ve onları mutlu etmek çok daha kolay. Yeni tanışmış olsanız dahi birçok hediye seçeneği bulabilirsiniz. İşte bizim size önerdiklerimiz;

 1. Çiçek. Bir bayana hangi gün ya da hangi nedenle olursa olsun çiçek hediye edip onu mutlu edebilirsiniz. Çiçek modası asla geçmeyecek olan ve manevi değeri yüksek hediye seçeneğidir. Bir buket çiçek ile kalpleri ısıtmak çok kolay.
 2. Son zamanlarda çok fazla sevilen ve gören herkesin beğendiği minik bahçeler her özel güne temaya uyum gösterdiği için sadece bayan sevgiliye değil herkese hediye olarak sunulabilir. Canlı ve yapay olmak üzere ikiye ayrılır ve çiçek bakabilenler için canlı zamanı olmayan bakamayanlar için de yapay tercih edebilirsiniz.
 3. Kişisel hediye. Bayanlar düşünülmeyi çok sever ve kendilerini değerli hissederler bu nedenle de kişisel hediye satın alabilirsiniz. Üzerinde baş harfinin yer aldığı çikolata kutusu, içerisinde fotoğraf bulunan kalp kolye, isimli bileklik ve fotoğraflı hediye seçenekleri.
 4. Konsept hediye kutusu.
 5. Takı.
 6. Dekorasyon ürünleri
 7. Giyim eşyası
 8. Kişisel bakım ürünleri
 9. Ev tekstili ürünleri
 10. Küçük ev aletleri
 11. Duvar saati
 12. Kitap
 13. Tablo
 14. Oyuncak
 15. Parfüm

Sevgiliye el yapımı hediye düşünenler ise makrome ipinden dekor eşyaları, anahtarlık ve küpe gibi eşyalar düşünebilirler. Örme konusunda marifetli olanlar atkı, kazak ya da şapka yapabilir. Dikiş bilenler de partnerine özel bir şeyler dikebilir.

Daha farklı bir hediye arıyorsanız sizin için önerebileceğimiz tam da size göre olan https://www.kalitecicek.com/urunler/sevgiliye web sitesini ziyaret etmelisiniz.

Çiçek, Konsept hediye kutusu, takı, Dekorasyon ürünleri, Giyim eşyası, Kişisel bakım ürünleri, Ev tekstili ürünleri, Küçük ev aletleri yada Kitap bayan sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerdendir.
Kişisel hediyeler seçmeye çalışın. Eğer bunun dışında bir şey göndermek isterseniz Konsept hediye kutuları, Hediyelik aksesuar veya Bazı erkekler bileklik, kolye ve küpe gibi takılar kullanmaktan hoşlanabilirler ve bunun dışında tesbih gibi el yapımı ürünler de düşünebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir