Menu

Her Durum için Mükemmel Çiçeği Seçmek

Bir arkadaşınız veya sevilen biri için mükemmel çiçeği bulmak, sadece iyi görünenin ötesine geçer. Elbette güzel bir şey seçmek bir zorunluluktur – ancak nihai çiçekler sadece görsel çekicilikten biraz daha fazla düşünmeyi gerektirir. Çiçek seçimi söz konusu olduğunda her şeyi detaylı düşünmek, herkesin doğal olarak edinemeyeceği bir yetenektir, ancak mükemmel çiçeğin neyi başarabileceği konusunda biraz anlayışla artık doğru demeti daha kolay bulabilirsiniz.

Her iş için doğru bir alet olduğu gibi ve çiçeklerin ve durumların da farklı olmadığını söylüyorlar. Ancak bir demet çiçek taze, güzel ve renkli göründüğü için; bu durum için doğru olduklarını söylemek anlamına gelmez. Dikkat! Çiçekler kendi dillerinde akıcıdır ve doğru mesajın yanı sıra yanlış mesajı gönderme gücüne de sahiptir. Bu yüzden doğru çiçeği ve rengi seçmelisiniz.

Randevu Geceleri için Mükemmel Çiçeği
Randevu Geceleri için Mükemmel Çiçek hangisidir?

Randevu Geceleri için Mükemmel Çiçeği alın.

Randevu geceleri, çoğumuzun yaşadığı yoğun yaşamlardan kopmak için çok önemlidir. İster sadece akşam yemeği ve evde birkaç şarap isterse dışarıda romantik bir gece olsun, bir demet çiçeğe şaşırmak her şeyin üstesinden gelir. Sadece birkaç randevunuz varsa ve ilginizi göstermek istiyorsanız, her şeyi keyifli tutun ama bunaltıcı değil.

Yıl dönümleri

Mevsimsel çiçekler yıl dönümleri için harikadır çünkü o ayın mahsulünü seçebilirsiniz. İlkbahar ve yaz canlı renklerle dolu, soğuk aylar ise daha derin, sıcak tonları sergiliyor. Ayrıca her yıl dönümü ayı ve yılı için seçebileceğiniz özel çiçekler vardır. Örneğin; Karanfiller ilk yıl dönümü çiçekleridir çünkü önümüzdeki birkaç yıl için bağlılık ve sevinç yeminlerini temsil ederler. Ayçiçeklerinin gücü ve sadakati üçüncü yıl yıldönümlerini temsil eder ve 11 yıl laleler ile iç içe geçer – aşk, bağlılık ve derin tutkunun çiçeği.

Düğünlerin en Mükemmel Çiçeği

Yıl dönümleri gibi, düğün çiçekleri de mevsimlik olma eğilimindedir. Renk genellikle elbiselerin seçimine ve etkinliğin genel renk temasına ve evleneceğiniz aya bağlı olarak çiçek türüne göre seçilir. Calla zambakları, şakayık gülleri, laleler, ortancalar, bezelye ve gardenya, düğünler için en popüler seçeneklerden bazıları. Büyük gününüz için en iyi çiçekleri seçmek için, düğününüzün tarzını (zarif, rustik, gündelik…) ve gelin partinizin renklerini göz önünde bulundurmalısınız. Birbirini tamamlayan vurgu renkleri kullanmak fotoğraflar için daha iyi sonuç verecektir. Buketler de rahat ve dayanıklı olmalı, sonuçta onu günün çoğunda tutacaksınız!

Krizantem çiçeği nerede yetişir?
Düğünlerin en Mükemmel Çiçeği hangisidir?

Doğum günleri

Alıcının en sevdiği rengi veya çiçeği biliyorsanız, bununla başlayın. Olmayanlar için doğum günleri gibi her aya karşılık gelen çiçek listeleri vardır . Emin değilseniz, belirli bir doğum günü çiçekleriyle gitmek her zaman iyi bir fikirdir. Haziran ayının doğum günü çiçeği, hanımeli veya gül, Ekim için kadife çiçeği, Mart için nergis ve Şubat için menekşelerdir.

Sevgililer Günü

Aşk ayı! Burada nesnelerin renkli tarafı kolay olmalı – canlı kırmızılar ve parlak pembeler düşünün. İlişki yeni başladıysa, mor lavanta gülleri idealdir. Daha uzun kalp atışları için kırmızı laleler aşkı iletir. Güller,  sevgiyi, hem rengi hem de çiçek seçimini sembolize ettiği için Sevgililer Günü için popüler bir seçim haline geldi  . Yine de biraz farklı bir şey istiyorsanız, pembe çiçekler idealdir veya uzun ömürlü ve bulması kolay Perulu lilly. Eşsiz bir dokunuş eklemek ve arkadaşlıkları sembolize ettiği için sarı çiçeklerden kaçınmak için randevunuzun kişiliğini yansıtan bir çiçek seçmeye çalışın.

Sevgililer Günü için en mükemmel Çiçek ne olabilir?

Anneler Günü için Mükemmel Çiçeği bulun.

Sevgililer Günü gibi, kırmızılar ve pembeler Anneler Günü için sevgi ve hayranlık göstermek için harikadır. Karanfiller, pembe güller, pembe laleler veya zambaklarla birleştirilmiş beyaz papatyalar harika bir çiçek demeti oluşturur.

İyi Dilekler

Birisi hasta olduğunda, orkideler gibi parlak ve neşeli çiçekler her zaman onları neşelendirmek zorundadır. Ekstra bir dokunuş sağlamak için gruba sağlıklı yeşillik ekleyin. Hastanede yatıyorlarsa, çok güzel kokulu çiçeklere dikkat edin. Çok iyi bilmiyorsanız, çeşitli düzenlemeler güvenli bir seçenektir.

Karanfiller ilk yıl dönümü çiçekleridir çünkü önümüzdeki birkaç yıl için bağlılık ve sevinç yeminlerini temsil ederler.
Ayçiçeklerinin gücü ve sadakati üçüncü yıl yıl dönümlerini temsil eder ve 11 yıl laleler ile iç içe geçer - aşk, bağlılık ve derin tutkunun çiçeği.
Belirli doğum günü çiçekleriyle gitmek her zaman iyi bir fikirdir. Haziran ayının doğum günü çiçeği, hanımeli veya gül, Ekim için kadife çiçeği, Mart için nergis ve Şubat için menekşelerdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir