Menu

Evlilik teklifi çiçeği hangi mükemmel Çiçek Olmalıdır?

Evlilik teklifi çiçeği, genellikle kurutulup saklanan ve evlendikten sonra baş uca konulan bir hatıra olduğu için çok önemsediğinizin farkındayız. Sonunda aradığınız ruh eşini buldunuz ve artık ondan ayrı yaşamak istemiyorsunuz. Ona ne yapsanız az biliyoruz bu yüzden çiçek konusunda size yardım edip o muhteşem anı daha da güzelleştirmek adına fikirlerimizi ve sitemizde yer alan çiçeklerden hangilerinin evlilik teklifi çiçeği olduklarını açıklamak istiyoruz.

Güller ve geçmiş olsun çiçeği
pembe güller evlilik çiçeği olur mu?

En İyi Evlilik Teklifi Çiçeği

Kız arkadaşına evlenme teklif etmeye karar verdiğin için tebrikler. Cesur bir hareket. Kolay olmayacak ama kalbini dinle. Eğer evet diyeceğinden eminseniz, büyük olasılıkla olacaktır. Onu senden daha iyi kimse tanımıyor.

Şüphesiz sizin de aklınıza güllerin geldiğini biliyoruz. Aşkın derinliğini yansıtan kırmızı güller evlilik teklifi çiçeğidir ve birinci sırada yer alır. Bir kucak dolusu gül düşünüyorsanız 50 kırmızı gül buketi tam size göre.  Daha kişisel bir çiçek düşünüyorsanız da baş harfli kutuda kırmızı güller harika bir seçim olabilir. Sevdiğinizin baş harfini beyaz güllerle kalan kısmını kırmızı güllerle kutuya dolduruyoruz ve yüzük kutusunun yanına sevdiğinizin ayaklarını yerden kesmek için size ya da direk alıcınıza gönderiyoruz. Kırmızı güller aşk ve tutku anlamına geliyor.

Kırmızı gül renkleri ne anlama geliyor?
En güzel güller hangi renklerdir?

Bugünlerde pek çok kadın bunu önemsemese de, buketinizdeki güllerin rengiyle ilgili belirli anlamlar var. Rahatlığınız için, düğün teklifiniz için doğru gül buketini satın alırken basit kılavuzu aklınızda bulundurun .

  • Kırmızı güller : Klasik bir aşk ve romantizm sembolü. Aynı zamanda alıcınızın güzelliğini ve sizin için ne kadar mükemmel olduğunu yansıtır.
  • Pembe güller : İnsanlar pembe gülleri hayranlık, tatlılık ve neşe ile ilişkilendirir. Kız arkadaşınızla aranızdaki mutluluk sizin için en önemliyse, o zaman pembe güller tercih etmelisiniz.
  • Mor güller : Mor gülleri bulmak o kadar kolay değildir (sitemizde var). Alıcının sizin için ne kadar özel olduğunu ve ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıma isteğinizi gösterir.
Evlilik teklifi çiçeği BEYAZ GÜL OLUR MU?
Evlilik teklifi çiçeği hangi mükemmel Çiçek Olmalıdır?

BONUS İPUCU: En Çok Sevdiğini Alın

Kız arkadaşınıza geçmişte çiçek aldıysanız, en güvenli bahsiniz ona en sevdiği çiçekler ve renklerden oluşan bir buket almak olacaktır. Onu ne kadar anladığınızı göstermek, evet anlamında çok önemli bir faktördür. Eğer müstakbel eşinizin çok sevdiği bir çiçek türü varsa bu onun için güllerden daha değerli olabilir. Örneğin; bazı bayanlar papatyaları güllerden daha çok sevebiliyor. Bunun için size Kucak Dolusu Papatya Buketi ürünümüzü tavsiye edebiliriz. Onun en sevdiği çiçeği düşünüp en özel anlarda ona takdim etmek harika bir şey olacaktır. Papatya çiçeği saf ve temiz sevgi anlamına geliyor.

Kız arkadaşının en sevdiği çiçeğin ne olduğu hakkında hiçbir fikrin yok mu? Onu çiçekçiye götürün ve etrafı gösterin. Sergilenen çiçeklerden herhangi birine çekici gelip gelmediğine bakın. Eğer sorarsa şaka yollu ona onun için bir tane satın almak istediğini söyleyebilirsin ya da arkadaşının bir tane almasına yardım etmeyi planlıyorsun. Onun görüşünden en çok hangi çiçekten hoşlandığını anlayabilirsiniz.

Eğer evlilik teklifi için özel bir masa tasarladıysanız size vazolu hazır çiçek önerilerimiz de var. Çiçekler için ayrı bir vazo ihtiyacı oluşturmayan bu ürünler çok hoşunuza gidecektir. Örneğin, Vazoda 10’Lu Kırmızı Aşk Lalesi ürünümüz adından da belli olduğu gibi aşkı yansıtırken onu ne kadar sevdiğinizi söylemek için güzel bir hediye seçeneği. Kırmızı laleler tutkulu ve gerçek aşk anlamına geliyor.

Mor ve pembe rengini çok seven bayanlar için mor detaylar ile süslenmiş pembe ve beyaz gül buketi onlar içine en iyi evlilik teklifi çiçeği olabilir. Beyaz güller saf temiz sevgiyi, sevgiliye verilen değeri ve sırdaşlığı ifade ederken pembe güller ise mutluluğu ifade ediyor.

Aşkın derinliğini yansıtan kırmızı güller evlilik teklifi çiçeğidir ve birinci sırada yer alır.
Mor ve pembe rengini çok seven bayanlar için mor detaylar ile süslenmiş pembe ve beyaz gül buketi onlar içine en iyi evlilik teklifi çiçeği olabilir.
Kırmızı Gül, Beyaz Gül, Frezya, Beyaz Lale, Papatya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir